El Barco (Statek) - Forum miłośników Hiszpańskiego serialu EL BARCO i Hiszpańskiej TV

Witamy na forum ;) Forum dostępne po zarejestrowaniu się. Serdecznie zapraszamy!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-05-27 20:20:37

 paulax5

Administrator

Skąd: Estrella Polar
Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 937
Punktów :   57 

Informacja

Hej!
Wiem, że ostatnio forum nie ma swoich dobrych dni i w większości jest to moja wina, gdyż nic na nim nie robię i pewnie dlatego też większość z forumowiczów nie ma potrzeby wchodzenia na to forum dlatego bardzo przepraszam że nie mam czasu na tą stronę i na dodawanie nowych newsów itp (od razu chcę bardzo podziękować ludziom którzy mimo wszystko tu wchodzą i dają jakieś wiadomości i podnoszą to forum, dziękuję wam! )
Związku z tym że teraz wyjeżdżam za granicę na kilka miesięcy i internet będę miała bardzo sporadycznie tym bardziej nic nie będę w stanie robić na forum a nie chcę by ono całkiem upadło postanowiłam więc przekazać pałeczkę innej osobie, komuś komu ufam i wiem, że dobrze zajmie się forum Jest to Gaszek, teraz ona będzie administratorem choć poniekąd i tak już od jakiegoś czasu nim była bo wiele rzeczy które były ostatnio robione na forum to jej zasługa. Także teraz będzie zarządzać tu Gaszek, jeśli macie lub będziecie mieć jakieś pytania czy problemy to proszę by zgłaszać się do niej bo ja bardzo rzadko będę tu bywać a z nią będę w kontakcie nie tylko forumowym.
Jak już mowa o zmianach na forum... jeśli macie jakieś propozycje zmian na forum, jakieś nowe działy czy coś takiego to śmiało piszcie, możecie zostać moderatorami, warto dodać coś na forum i je ożywić więc jeśli ma ktoś jakiś pomysł to zgłaszajcie.
Jeszcze może informacja co do tłumaczenia... jak już pisałam gdzieś w temacie obecnie nie jestem w stanie tłumaczyć, jednak jeśli pojawią się te nowe trzy odcinki El Barco, na których chyba najbardziej wszystkim zależy jakoś z Gaszkiem damy radę! Natomiast jeśli chodzi o inne tłumaczenia to muszą poczekać, przede wszystkim dlatego że nie mam i przez najbliższy okres nie będę miała na to czasu.
No i chyba na koniec zostało mi życzyć wszystkim wspaniałych i słonecznych wakacji (wiem, że jeszcze do tego dla niektórych sporo czasu, jednakże ja już nie będę miała wam kiedy tego pożyczyć).


https://lh3.googleusercontent.com/-qigTOi8oeJk/UFeaf8EWwLI/AAAAAAAAAC0/5ZNi_5vdz20/s600/3.jpg

"¡Quiero que este viaje no se acabe nunca!"

Offline

 

#2 2012-05-27 22:50:53

 Gaszek

Administrator

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2011-04-08
Posty: 1070
Punktów :   29 

Re: Informacja

Postaram się godnie zastąpić Paulę pod jej nieobecność chociaż wiem, że to będzie tak naprawdę nie możliwe. Będę starała się być dobrym administratorem i w każdej wolnej chwili dbać o forum. Musze się wiele nauczyć, ale mam nadzieje, że nie będzie żadnych problemów. Oczywiście służę pomocą. Jeśli macie jakieś sugestie w sprawie forum to na nie czekam Forum trochę umarło, ale mam nadzieje, że uda nam się je ożywić
Co do tłumaczenia EB będziemy się starały je zrobić, może to zając więcej czasu niż zwykle, ale zrobimy co w naszej mocy
Mam nadzieje, że nikogo nie zawiodę W razie problemów i sugestii walcie jak w dym

Offline

 
Pogadam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UnterkĂźnf Cookinseln układanie podłóg warszawa BoĂŽtes de vitesses manuelles MAN